Pagājušā gada nogalē mani pagodināja "Dienas bizness" pieredzējušais žurnālists Māris Ķirsons, uzaicinot uz interviju par efektivitātes tēmu.

Gandrīz ikviens esam sapņojuši par labāku dzīvi, par labākiem rezultātiem gan darbā, gan citās jomās. Lielākā daļa esam arī ko darījuši, lai sapņi piepildītos, diemžēl tikai nedaudzi patiešām ir sasnieguši to, ko vēlējās. Kāpēc tas tā?

Katram no mums ir kāds vaļasprieks, kādas nodarbes, kas mūs patiešām aizrauj. Vai zinājāt, ka ir cilvēki, kuri pamanījušies savu vaļasprieku pārvērst ienākumos? Pie tam tik pieklājīgos, ka var atļauties nestrādāt algotu darbu, viņiem labklājību nodrošina ienākumi no patīkamām un aizraujošam nodarbēm. Jā, tehnoloģijas maina mūsu dzīvi un liela daļa šādu cilvēku savu labklājību kaļ interneta vidē. Kā?

Piektdien, 15.novembrī plkst. 16.00 es novadīšu kārtējo vebināru - šoreiz koncentrējot uzmanību uz audita rezultātu apkopošanu un ziņošanu par audita rezultātiem, tajā skaitā:

Pagājušajā vebinārā es runāju par iekšējo auditu veikšanu, vispārējo pieeju auditiem un tiem aspektiem, kuri jāņem vērā, veicot auditus.

 

Šoreiz vebinārā, kurš notiks 8.novembrī plkst.10.30,  vairāk koncentrēšos uz praktisko pusi, veicot auditus, tajā skaitā:

Šoreiz par principiem, kuri būtu jāievēro ikvienam auditoram. Sertifikācijas organizācijās ir t.s. ētikas kodekss, kas ļoti sasaucas ar principiem, kas ir norādīti standartā ISO19011:2018 auditēšanas vadlīnijās. Tāpat arī IRCA (Starptautiskais zvērināto auditoru reģistrs) arī ir savi ētikas principi, kodekss, kas arī stipri līdzīgs ISO 19011 standartam.
Būtiskākais, kas ir jāievēro auditoram:

Vebinārā, kurš notiks šī gada 1. novembrī plkst. 10.30, runāšu par pieeju  auditu veikšanai.

Šis raksts ir turpinājums atziņām no Vsevoloda Tatarinova praktiskā treniņa “Kontrolējamas nākotnes izveidošanas tehnoloģija”

Iepriekšējo rakstu beidzu ar to, ka mums pašiem jāuzņemas atbildība par visu, kas ar mums dzīvē notiek un katram ir iespējas uzlabot savas dzīves kvalitāti un ienākumus, ja vien  cilvēks

Dažas atziņas no Vsevoloda Tatarinova praktiskā treniņa “Kontrolējamas nākotnes izveidošanas tehnoloģija”

Vebinārā, kurš notiks šī gada 2. oktobrī plkst. 16.00, runāšu par pieeju iekšējo auditu sagatavošanai.