Piektdien, 15.novembrī plkst. 16.00 es novadīšu kārtējo vebināru - šoreiz koncentrējot uzmanību uz audita rezultātu apkopošanu un ziņošanu par audita rezultātiem, tajā skaitā:

- audita apliecinājumu iegūšana un analīze

- neatbilstību ziņojumu un novērojumu sagatavošana

-   audita rezultātu apkopošana

- ziņošana par audita rezultātiem

- auditam sekojošās rīcības.

Rezultātu apkopošana un ziņošana ir vismaz vienlīdz svarīgi aspekti kā pati auditēšana, jo koncentrētā veidā palīdz vadībai izprast organizācijas iespējas un riskus, kā arī rada izpratni par atbilstību noteiktām prasībām, Var veikt vislabāko auditu, tomēr, ja neizdosies korekti apkopot rezultātus, saprotami tos izskaidrot, tad izpaliks gaidītais rezultāts un reizēm arī nepieciešamās rīcības. Pat vēl trakāk - nekorekta rezultātu apkopošana un ziņošana var izraisīt nepatiku pret auditu kā tādu un nemotivēt darbiniekus pilnveidot procesus, kuros tie darbojas. Vienu un to pašu informāciju var pasniegt atšķirīgi un atšķirīgi to vadītāji arī uztvers. Piektdien pārrunāsim labās prakses principus, ziņojot par audita rezultātiem.

Saite uz vebināru šeit

https://pruffme.com/landing/VTatarinov/tmp1568137612

 

 Protams, ka vebinārs nevar aizstāt pieredzi, kura gūta, veicot auditu, tāpēc mudinu klausītājus pieteikties praktiskajām auditoru apmācībām, kuru laikā mēs kopīgi gatavojamies auditam, kopīgi veicam auditu un uzreiz pēc katras audita intervijas analizējam atziņas, ieskaitot nepieciešamo audita tehnikas pilnveidošanu, faktu pamanīšanu un audita ziņojumu sagatavošanu.