Katram no mums ir kāds vaļasprieks, kādas nodarbes, kas mūs patiešām aizrauj. Vai zinājāt, ka ir cilvēki, kuri pamanījušies savu vaļasprieku pārvērst ienākumos? Pie tam tik pieklājīgos, ka var atļauties nestrādāt algotu darbu, viņiem labklājību nodrošina ienākumi no patīkamām un aizraujošam nodarbēm. Jā, tehnoloģijas maina mūsu dzīvi un liela daļa šādu cilvēku savu labklājību kaļ interneta vidē. Kā?

Tā ir tēma, kas interesē daudzus jo daudzus, arī mani. Tieši tāpēc es ar paziņām mācāmies darot un noorganizējām starptautisku konferenci internetā, lai pieredzējuši praktiķi, kā arī tikai šāda ceļa sācēji padalītos ar atziņām - kas strādā, kas nestrādā, ko mēģinājuši, kas izdevies, no kā labāk izvairīties.... Viss sākas jau ar vēlmi, ar ideju. Diemžēl lielākajai daļai cilvēku tas arī tur - pie idejas un vēlmes - izbeidzās. Kas atšķir tos, kam izdodas, kas nepieciešams, lai izdotos? Divu nedēļu garumā par to runā dažādus ceļus gājuši cilvēki, laužot mītu, ka internets - tas tikai jaunajiem. Ir gan tādi, kuri spējuši sev sapelnīt miljonus, ir tādi, kuri ir ceļa sākumā, bet jau ar zināmu pieredzi un panākumiem. Un runa nav tikai par tehnoloģijām,  runa ir par attieksmi, darīšanu, metodēm un daudz ko citu. 

Lai arī konference jau notiek vairākas dienas, būs iespēja iegūt visus ierakstus ar dalībnieku uzstāšanos, pie tam pati dalība ir bez maksas, nepieciešams tikai reģistrēties http://bit.ly/2BOltp7

Izmantojiet šo iespēju! Speriet soli pretī savai labklājībai, tas neprasa tik daudz, tikai pirmo soli!